قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفا جهت استفاده بهینه از خدمات کالدو، موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمایید.

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت پیاکو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربران موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روز رسانی احتمالی قوانین، در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.

کالاهای فیزیکی موجود در سایت

بدین وسیله به اطلاع می رساند کلیه کالاهای در دسترس سایت، یا تولید مستقیم پیاکو بوده و یا محصولاتی است که پیاکو به صورت مستقیم و دست اول از شرکت هایی ارائه می دهد که دارای نمایندگی انحصاری آن ها در ایران می باشد. تمامی محصولات ارائه شده توسط پیاکو دارای ضمانت اجرا بوده و در صورت مغایرت بین مطالب مندرج در سایت با محصول دریافتی تا یکماه پس از خرید محصولات، می توانند از فرم شکایت تعبیه شده در سایت، نسبت به اعلام نارضایتی اقدام نمایند و پیاکو، وجه واریزی ایشان را تمام و کمال ظرف مدت حداکثر سه روز کاری به ایشان عودت خواهد نمود.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

ثبت سفارش در سایت پیاکو، در تمامی ساعات شبانه ‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر می‌باشد. تحویل سفارش مشتریان که بصورت کالای فیزیکی باشد، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷ صورت می‌پذیرد.

هیچگونه محدودیتی در انتخاب محصولات و مبلغ خرید از سایت پیاکو وجود ندارد و خرید می تواند از کلیه شهرهای کشور صورت پذیرد. هزینه ارسال بر عهده مشتریان گرامی می باشد و روش ارسال بر اساس پیام مشتری در قسمت ؛سایر توضیحات؛ در مرحله تکمیل سفارش به انتخاب ایشان صورت می پذیرد. روش های ارسال می تواند با پست سفارشی، تیپاکس، حمل با اتوبوس و یا باربری باشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت پیاکو، در صف پردازش قرار می گیرند و سعی و تلاش همکاران ما بر انجام بی نقص این فرآیند می باشد. و محصولات حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری صورت می پذیرد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سایت به پایان برسد (حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری) حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سایت پیاکو محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده ظرف مدت حداکثر ۲۴ ساعت به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، پیاکو حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، را نداشته و ملزم به تحویل اجناس خریداری شده می باشد.

کاربران برای انجام خرید حتما می بایست در سایت عضو شده و پس از بارگذاری اطلاعات درخواست شده، این اطلاعات بررسی شده و در صورت صحت اطلاعات پنل کاربری در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. 

روش پرداخت

مشتریان عزیز می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایند.

شرایط مرجوع کردن کالاها

تمامی کالاهای خریداری شده از سایت پیاکو دارای ضمانت بی قید و شرط ۷ روزه برای بازگشت می باشند. در مورد کالاهایی که پس از مصرف کارکردشان مشخص می شود، اعلام عدم کارکرد مناسب جهت عودت وجه کافی است.

آسیب‏‏ های ناشی از حمل و نقل بر عهده پیاکو نبوده و تنها پیاکو موظف به بسته بندی استاندارد محموله جهت پیش گیری از مشکلات احتمالی می باشد.

اسکرول به بالا

اطلاعیه

به اطلاع کلیه همکاران گرامی می رساند که از اول مهرماه 1400 خرید از سایت کالدو متوقف شده و همکاران جهت ثبت نام و خرید می توانند از سایت پیاکو اقدام به خرید نمایند. 

در ضمن تمام امتیازات خرید نیز به سایت پیاکو منتقل شده است. و همکاران جهت تماس و پیگیری سفارشات می توانند با تلفن 91004030-021 داخلی101 تا 105 تماس حاصل فرمایند.